Ana Sayfa  Kurumsal Hizmetler
Kır düğünleri, sünnet düğünleri, şirket toplantıları, lansmanlar gibi büyük ve özel davetler için 2006 yılından bu yana hizmet vermekte olan Secret Garden İstanbul, muhteşem boğaz manzarasıyla şehrin tam merkezinde, Yeniköy’de yer alıyor. Asırlık çam ağaçlarıyla çevrili Secret Garden İstanbul’un tamamı açık olan bahçesi, hava koşullarına bağlı olarak kapatılabilecek alt yapı ve teknik özelliklere sahip. Düğünlerde oturmalı düzende 1200'e kadar, kokteyl düzeninde 2000'e varan kişi sayısına ulaşabilen Secret Garden İstanbul,
şirket ve motivasyon toplantıları için özel olarak yapılandırdığı salonunda ise; tiyatro düzeninde 150 kişi ağırlayabiliyor. SG, BBQ ve Mr. Meat isimli üç adet de restoranın yer aldığı Secret Garden İstanbul 2012 yılı Ağustos ayı itibariyle yeni ve farklı konseptiyle hizmete açılmıştır. Kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Secret Garden İstanbul, müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda elde ettiği başarılı organizasyonlarıyla anılmaktadır.
Yeme-içme ve eğlence sektöründe önemli bir yere sahip olan Luna Group, bünyesinde bulundurduğu Secret Garden İstanbul, Mutfak Maslak ve Kid’s Party House ile yelpazesini her geçen gün daha da genişletiyor.