Ana Sayfa  A’la Carte
  • Ailenizle birlikte geçireceğiniz keyifli ve huzurlu bir hafta sonu için kilometrelerce yok kat etmenize gerek yok.
    Şehrin merkezinde yer alan etrafı yeşilliklerle çevrili Secret Garden İstanbul organik ve leziz serpme kahvaltısıyla size muhteşem bir gün vaat ediyor. Çocuk oyun alanı ile çocuklarınız için de eğlenceli bir alan yaratan Secret Garden İstanbul’da unutulmaz saatler geçirebilirsiniz.
    Kalabalıktan uzak, sessiz ve huzurlu ambiyansıyla şehrin tam içinde yer alan Secret Garden İstanbul barbekü keyfinize BBQ ile lezzet katıyor.
    Secret Garden İstanbul’un bünyesinde yer alan MR.Meat Steakhouse’tan alacağınız tadına doyum olmayan etleri, BBQ’da kendiniz pişirebilir, yemyeşil doğada asırlık çam ağaçlarının gölgesinde sevdiklerinizle sessiz, huzurlu ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.
  • Yıllar önce İstinye’de açılan ve lezzetiyle damaklarda unutulmaz tatlar bırakan Mr Meat’in bir şubesi de Secret Garden İstanbul’da yer alıyor.
    Etlerinin lezzetiyle nam salmış özel bir restoran olan Mr.Meat’in Trakya ve Balıkesir’den özel olarak getirilen etlerini Mr Meat’in mutfağından masanıza sipariş edebilir veya Secret Garden’ın muhteşem manzaralı piknik alanında ızgarada kendiniz pişirebilirsiniz.