Ana Sayfa  Bireysel Hizmetler
  • Yeşilçam filmlerinin unutulmaz aşklarına sahne olan “Sevda Tepesi”nde yer alan Secret Garden İstanbul, muhteşem boğaz manzarası ve geniş alanıyla hayallerinizi süsleyen bir düğüne ev sahibi oluyor.
    Birbirinden çeşitli ve lezzetli düğün menüleriyle, yemekli organizasyonlarınızda 1200, kokteyl düzeninde ise 2000 kişi kapasitesiyle Secret Garden İstanbul, menüden müziğe, fotoğraf çekiminden süslemeye kadar düğününüz için ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyor. Size yalnızca “EVET” demek kalıyor.
    Mavi ve yeşil renklerinin verdiği huzuru doya doya seyredebileceğiniz Secret Garden İstanbul, gerçekleştireceğiniz sünnet düğünü organizasyonlarınızın her detayıyla ilgileniyor.
    Geniş alanının içerisinde bir de oyun parkı bulunan Secret Garden İstanbul’da çocuklar için eğlenceye doyum olmuyor. Menülerden, eğlenceli aktivitelere kadar organizasyonunuz için ihtiyacınız olan herşey Secret Garden İstanbul tarafından gerçekleştiriliyor.
  • Kına, Nişan, Doğum günü ya da bekârlığa veda partisi gibi her türlü özel gün etkinliğinizi Secret Garden İstanbul’da gerçekleştirebilirsiniz.
    Lezzetli yemekler ve eğlenceli aktivitelerle tadına doyamayacağınız gecede, Secret Garden İstanbul’un doğayla iç içe geçmiş keyifli ambiansı ve muhteşem boğaz manzarasında huzuru bulabilirsiniz.